menu top
menu menu menu menu menu mail
menu
 
drukuj

2008-04-10 13:50:54

Przewodniczący Rady Gminy Szczawin Kościelny




PRZEWODNICZĄCY RADY GMINY SZCZAWIN KOŚCIELNY



Roman Wojciechowski

 


Zgodnie ze Statutem Gminy Szczawin Kościelny (§19 p.2) "Zadaniem przewodniczącego jest wyłącznie organizowanie pracy rady oraz prowadzenie obrad rady".

 

WICEPRZEWODNICZĄCY RADY GMINY


 

Roman Jędrzejczak

Marian Ostrowski

Informacje o artykule

Autor: ech
Zredagował(a): Ewa Chodorowska
Data powstania: 10.04.2008 12:50
Data ostatniej modyfikacji: 10.12.2014 10:22
Liczba wyświetleń: 1800

Artykuły archiwalne

Lp. Tytuł Data modyfikacji Zredagował
1 Przewodniczący Rady Gminy Szczawin Kościelny 06.12.2010 11:16 Ewa Chodorowska
2 Przewodniczący Rady Gminy Szczawin Kościelny 14.04.2008 11:09 Ewa Chodorowska
3 Przewodniczący Rady Gminy Szczawin Kościelny 11.04.2008 12:25 Ewa Chodorowska
4 Przewodniczący Rady Gminy Szczawin Kościelny 10.04.2008 13:03 Ewa Chodorowska
5 Przewodniczący Rady Gminy Szczawin Kościelny 10.04.2008 13:01 Ewa Chodorowska
6 Przewodniczący Rady Gminy Szczawin Kościelny 10.04.2008 12:50 Ewa Chodorowska