menu top
menu menu menu menu menu mail
menu
 
drukuj

2008-04-10 08:30:56

Rada Gminy Szczawin Kościelny



RADA GMINY SZCZAWIN KOŚCIELNY


PRZEWODNICZĄCY: Roman Wojciechowski - Pieryszew
Z-CA PRZEWODNICZĄCEGO: Henryka Murawska - Modrzew
Z-CA PRZEWODNICZĄCEGO: Mirosław Olejniczak - Budy Kaleńskie




Jan Kaźmierczak - Waliszew
Jan Kowalczyk - Szczawinek
Stanisław Kowalczyk - Suserz
Elżbieta Kowalewska - Staw
Andrzej Maliszewski - Szczawin Kościelny
Marek Oszczyk - Wola Trębska
Teresa Pawlak - Szczawin Kościelny
Marcin Pewniak - Trębki
Józef Szymański - Holendry
Marek Wypych - Helenów Słupski
Jarosław Zawadzki - Adamów
Roman Robert Jędrzejczak - Kunki



Informacje o artykule

Autor: urząd gminy
Zredagował(a): Ewa Chodorowska
Data powstania: 10.04.2008 07:30
Data ostatniej modyfikacji: 14.04.2008 11:09
Liczba wyświetleń: 11795

Artykuły archiwalne

Lp. Tytuł Data modyfikacji Zredagował
1 Rada Gminy Szczawin Kościelny 11.04.2008 12:24 Ewa Chodorowska
2 Rada Gminy Szczawin Kościelny 10.04.2008 13:16 Ewa Chodorowska
3 Rada Gminy Szczawin Kościelny 10.04.2008 07:56 Ewa Chodorowska
4 Rada Gminy Szczawin Kościelny 10.04.2008 07:30 Ewa Chodorowska